Zondag 23 juni: Heel Zandvoort hockeyt Try-Out

01-06-2024


This is paragraph text. Click it or hit the Manage Text button to change the font, color, size, format, and more. To set up site-wide paragraph and title styles, go to Site

H eel Z andvoort H ockeyt is een initiatief van ouders die graag op zondag een potje hockeyen met hun kids. 
Voor de fun en ook lekker fanatiek om de skills te verbeteren en flink te bewegen. Hoe leuk om dit met veel meer kinderen te doen?  Nog 1 keer met z’n allen voor de zomerstop. 




Bij voldoende animo straks 2-wekelijks in Sept./Okt. We beginnen de middag met een laagdrempelige training voor de jongere kids. Daarna vanaf 7 jaar. 




Alle hockeyende ouders; Doe vooral mee! Na afloop drinken we gezellig nog een drankje in het clubhuis. Zin om mee te doen? Meld je (gratis) aan via: [email protected] 

Laat even weten met hoeveel kids je komt, de leeftijden en of zij zelf sticks en bitjes hebben. Dan kunnen wij zorgen voor voldoende materialen. Zin in!

 

Onderstaand ook het programma.

Theme.